Dziesięć lat Krainy Łęgów Odrzańskich

Piątek, 14 grudzień 2018

W środę 12 grudnia w Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” obchodziła jubileusz 10 – lecia. Powiat Wołowski reprezentowali: Starosta Wołowski Janusz Dziarski, Wicestarosta Wołowski Michał Gołąb oraz Członek Zarządu Powiatu Wołowskiego Zbigniew Posacki.

Dzięki unijnym funduszom sporo się działo w środowiskach lokalnych partnerskich gmin i powiatów, a co najważniejsze zrealizowanych zostało wiele ciekawych inicjatyw.

Podsumowania dokonał ustępujący prezes LGD Rafał Plezia. Plany na przyszłość i dalsze działania służące rozwoju Stowarzyszenia i całej Krainy Łęgów Odrzańskich  nakreślił Jarosław Paczkowski, który zastąpił dotychczasowego lidera.

Powiat Wołowski od początku wspierał grupę i nadal zamierza aktywnie angażować się w rozwój partnerstwa.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi LGD i życzymy kolejnych rocznic.