Komunikat - Aktualności -

Czwartek, 17 maj 2018

Dziś, 17 maja w godzinach przedpołudniowych w Zamku Piastowskim w Wołowie pracownik Starostwa Powiatowego zauważył walizkę pozostawioną w hallu przy Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg. Żaden z interesantów nie zgłosił zagubienia tego przedmiotu. Mimo podjętych prób odnalezienia jego właściciela, nie udało się go ustalić. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów, została podjęta decyzja o powiadomieniu Komendy Powiatowej Policji w Wołowie. Po przeprowadzeniu ewakuacji budynku na miejscu zjawili się funkcjonariusze KPP w Wołowie. Podczas prowadzonych czynności, uprawniony do tego funkcjonariusz ustalił, że pozostawiony przedmiot nie zagraża bezpieczeństwu ludzi oraz mienia. Pracownicy wrócili już do wykonywania swoich obowiązków, a właściciel walizki został powiadomiony przez funkcjonariusza KPP o konieczności odebrania przedmiotu.
Prosimy naszych interesantów o niepozostawianie swoich przedmiotów bez nadzoru.