Poniedziałek, 29 październik 2018

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi złożonego wniosku na dofinansowanie „przebudowy drogi powiatowej nr 1353 D Godzięcin – granica powiatu” informujemy, że Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu przekazał nam informację, że powyższy wniosek - złożony przez Powiat Wołowski, a przygotowany przez dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych pana Pawła Czarnego - został odrzucony przez komisję powołaną przez Wojewodę Dolnośląskiego ze względu na brak spełnionych wymogów formalnych. Wniosek dotyczył pozyskania środków zewnętrznych z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Zgodnie z kosztorysem inwestorskim koszt zadania wynosi 3 103 504 zł. Z przykrością informujemy więc, że w związku z brakiem możliwości finansowania powyższego zadania w całości z budżetu Powiatu Wołowskiego nie będzie możliwości ujęcia go w budżecie na 2019 rok.