Grant Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Piątek, 06 lipiec 2018

Grant Dolnośląskiego Kuratora Oświaty n.t. Współpraca nauczyciela z rodzicami według ogólnopolskiego programu
„Szkoła dla rodziców i wychowawców”

Polanica Zdrój 24.06.2018r.- 29.062018r.

„Szkoła dla rodziców i wychowawców” – niezwykły warsztat, trening umiejętności wychowawczych zrealizowany dla 40-stu nauczycieli dolnośląskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, w tym dolnośląskich poradni psychologiczno-pedagogicznych
w Polanicy Zdroju w terminie od 24.06.29.06.2018r. Projekt szkoleniowy realizowany przez Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy psychologiczno - Pedagogicznej w Wołowie w ramach środków Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Uczestnicy spotkali się z Romanem Kowalczykiem – Dolnośląskim Kuratorem Oświaty oraz z Władysławem Boczarem – Wicestarostą Wołowskim, którzy osobiście wręczyli zaświadczenia uczestnikom grantu.

Trening umiejętności wychowawczych został oceniony przez uczestników na najwyższym poziomie merytorycznym jak i organizacyjnym. Podsumowaniem całego projektu będzie konferencja
w Wołowie dnia 26 października 2018r.z udziałem autorki programu Joanny Sakowskiej.

Prowadzącym warsztaty jest Pani Krystyna Adaśko - ogólnopolski trener, edukator, koordynator
i realizator programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i PPP w Wołowie.

Katarzyna Fęglerska

Koordynator projektu