Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

LOMBARD w ZPR w Brzegu Dolnym

Środa, 21 grudzień 2011

Byliście…? Widzieliście…? Nie, bo ten koncert był bardzo kameralny. Tylko nieliczni mogli wziąć w nim udział. Wychowankowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych oraz ich opiekunowie z rodzinami na żywo mogli obejrzeć występ Marty Cugier i Grzegorza Stróżniaka, liderów zespołu Lombard.

 

To muzyczne wydarzenie miało miejsce w budynku ZPR. W pomieszczeniach socjoterapeutycznych na artystów czekała młodzież, która przywitała gości gromkimi brawami i transparentami. Gorąca atmosfera sprawiła, że chłopcy wraz z dyrekcją i wychowawcami poddali się magii utworów „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda” i innym. Owacjom nie było końca. Autografy dostaliśmy wszyscy, mniejsi i więksi. Jestem pewna, że ten godzinny koncert zostanie w naszych sercach na długo. Niespodzianka ta była prezentem mikołajowym od Pani Dyrektor Beaty Borowskiej Podsiadłej dla wychowanków ZPR. Jej urok osobisty sprawił, że artyści obiecali wrócić w pełnym składzie. Nie możemy się już doczekać ;)
Miłym uwieńczeniem tego wieczoru była wyjątkowa kolacja w restauracji „Stara Stołówka” w Brzegu Dolnym. Jak piszą na swojej stronie internetowej właściciele, miejsce to zaskakuje komfortem i zniewalającą podniebienia kuchnią. Fakt jest faktem, goście delektując się przygotowaną kolacją poprosili o spotkanie z Panią Heleną – szefową kuchni, która sprawiła, że wieczór ten oprócz wspaniałych doznań artystycznych, doczekał się uczty dla oczu i podniebienia. I ja tam byłam i wszystko uwieczniłam…

Foto i tekst: Beata Furtak

 

 

 

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 63
odwiedziny: 9075299

Informacja o finansowaniu projektu