Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Znamy wyniki konsultacji społecznych

Wtorek, 17 marzec 2020

W dniach od 02 do 13 marca br. zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Wołowskiego przeprowadzone zostały konsultacje z mieszkańcami Powiatu Wołowskiego. Jednak z uwagi na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID – 19 Zarząd Powiatu Wołowskiego podjął uchwałę w sprawie skrócenia terminu prowadzenia konsultacji do dnia 12 marca 2020 r.

 

Konsultacje społeczne polegały na wypełnieniu przez mieszkańców karty konsultacyjnej i udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Czy jest Pani/Pan za pozostaniem Gminy Wińsko w Powiecie Wołowskim i nie włączaniem Gminy Wińsko do Powiatu Lubińskiego”.

 

Pomimo skrócenia terminu konsultacji  oraz sytuacji, w której obecnie znajdujemy się udało się zebrać bardzo wiele ankiet.

 

Łącznie oddano 5267 głosów, w tym:

- głosów na „TAK” 5125

- głosów na „NIE” 134

- głosów nieważnych 8

 

Na podstawie list i kart konsultacyjnych Komisja ustaliła, że mieszkańcy Gminy Wińsko oddali w punktach mobilnych 1007 głosów, w tym:

 

- głosów na „TAK” 974

- głosów na „NIE” 33

- głosów nieważnych 0.


Składamy serdeczne podziękowania Mieszkańcom Powiatu Wołowskiego za chęć oddania głosów, za wszystkie rozmowy i sugestie, a przede wszystkim za wyrażenie swojej opinii. Dziękujemy Mieszkańcom Gminy Wińsko za osobiste wizyty w stałym punkcie konsultacyjnym w Starostwie Powiatowym w Wołowie.

 

Dziękujemy, że w tak trudnej chwili chcieliście Państwo wypowiedzieć się co do wyjścia Gminy Wińsko z naszego powiatu.

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 19
odwiedziny: 10787183

Informacja o finansowaniu projektu