Wydrukuj artykuł

Komunikat

Wtorek, 12 styczeń 2010

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2010r. za zimowe i letnie utrzymanie dróg wojewódzkich w obrębie granic administracyjnych miasta Wołowa odpowiedzialne są służby Miasta i Gminy Wołów.

Poniżej zamieszczamy wykaz ulic w ciągach dróg wojewódzkich przebiegających przez miasto Wołów:

  1. Droga Nr 338 od strony Wińska: ul. Wiejska, ul. Ludowa, ul. Poznańska, ul. Piłsudskiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Leśna, ul. Kościuszki. Utrzymanie tej drogi w granicach administracyjnych miasta odbywa się od zjazdu do firmy FRESHTEX, kończy się za strefą ekonomiczną do zjazdu do byłej świniarni w kierunku Lubiąża.
  2. Droga Nr 339: ul. Rawicka. Utrzymanie tej drogi w granicach administracyjnych miasta odbywa się od starej rzeźni do skrzyżowania ul. Rawickiej z ul. Jana Pawła II (dawna ul. Pomorska).
  3. Droga Nr 340: ul. Żeromskiego, ul. Trzebnicka, ul. Jana Pawła II, ul. Korzeniowskiego, ul. Zwycięstwa, ul. Piłsudskiego ul. Ścinawska. Utrzymanie tej drogi w granicach administracyjnych mista odbywa się od zjazdu do miejscowości Uskorz Mały, a kończy się za zakładem Okno Piast, zjazd drogą gruntową do Glinianek.