Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Spotkanie dla organizacji

Poniedziałek, 11 styczeń 2010

Sztab Naczelny Harcerskiej Organizacji Wychowawczo - Patriotycznej "CICHOCIEMNI" oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie zapraszają przedstawicieli Organizacji Pozarządowych na Spotkanie Noworoczne Partnerstwa na rzecz organizacji Pozarządowych Powiatu Wołowskiego.
Spotkanie, którego celem jest integracja organizacji społecznych działających na terenie naszego powiatu, odbędzie się w 27 stycznia o godz. 18.00 w siedzibie Cichociemnych - ul. Zwycięstwa 1 w Brzegu Dolnym (dawny żłobek na osiedlu Fabrycznym). Mamy nadzieję, że spotkanie stanie się okazją do wielu ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń oraz zaowocuje nowymi wspólnymi działaniami. Ze względów organizacyjnych w spotkaniu może uczestniczy maksymalnie po dwóch przedstawicieli z jednej organizacji. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do 21 stycznia na adres: cichociemni-ho@wp.pl lub telefonicznie - 501 73 25 14 begin_of_the_skype_highlighting 501 73 25 14 end_of_the_skype_highlighting - u Naczelnika Organizacji dh. hm. Piotra Gajewskiego. Jako że jest to w dużej mierze spotkanie organizowane przez same organizacje dla organizacji, liczymy na wsparcie wszystkich uczestników w jego przygotowaniu. Każda najmniejsza nawet rzecz będzie cenną pomocą dla głównych organizatorów - przygotowania koordynuje HO „Cichociemni”.