Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Strona dla organizacji pozarządowych

Piątek, 15 styczeń 2010

Miło jest nam poinformować, że już niedługo ruszy powiatowa strona internetowa dla organizacji pozarządowych, której zadaniem będzie pomoc w codziennej działalności organizacji, poprzez dostarczanie im w jednym miejscu niezbędnych informacji.

Na stronie dostępne będą m.in.:

• aktualne wiadomości dotyczące organizacji pozarządowych z naszego powiatu,
  • informacje o konkursach/dotacjach, szkoleniach, zmianach w aktach prawnych,
  • odnośniki do programów współpracy.

Tworzenie nowej strony jest również bardzo dobrą okazją do „przewietrzenia” naszej bazy organizacji. Nie wszystkie posiadane przez nas dane adresowe są aktualne, ponieważ organizacje często nie informują urzędów o zachodzących zmianach. Oprócz zaktualizowania danych chcemy także, aby każda organizacja napisała o sobie krótką informację na temat prowadzonej przez siebie działalności. My gwarantujemy zamieszczenie podstawowej „wizytówki”, a organizacjom dajemy możliwość rozszerzenia opisu.

Dlatego zachęcamy Państwa do aktualizowania danych swojej organizacji za pomocą ankiety dostępnej na naszej stronie internetowej link i przekazywanie jej na adres email: promocja@powiatwolowski.pl lub osobiście do pokoju nr 41 III piętro – Wydział Współpracy Europejskiej, Promocji i Kultury.

Organizacje, które chcą, aby ich opis był szerszy prosimy o nadsyłanie gotowych prezentacji dot. struktury, działalności, kontaktów. Czekamy również na wszelkie inne Państwa uwagi i sugestie dotyczące zawartości strony.

Zapraszamy do współpracy!