Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Aktywny Orlik

Czwartek, 12 lipiec 2012

Od marca do końca listopada na boisku Orlik przy Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym realizowany jest program "Animator – Moje Boisko ORLIK 2012". Celem programu jest zapewnienie możliwości bezpłatnego korzystania z tego obiektu jak najszerszej grupie mieszkańców szczególnie dzieciom i młodzieży. Zajęcia sportowo – rekreacyjne na Orliku prowadzą Józef Szabowski oraz Mieczysław Pyrek.
Animatorzy dbają, aby zajęcia były urozmaicone i nie zabrakło elementów rywalizacji. W czerwcu, oprócz normalnych zajęć animatorzy przygotowali dwie imprezy: Dzień Dziecka i Mini Mistrzostwa EURO 2012.
1 i 2 czerwca na boisku Orlik odbył się Dzień Dziecka. Zorganizowanych zostało wiele ciekawych konkurencji m.in.: biegi wokół Orlika, żonglerka piłką nożną, koszykówka - celność rzutów, podciąganie się na drążku, strzały do małej bramki , pompki, strzały kijem hokejowym do małej bramki, tenis stołowy. W imprezach wzięło udział ok. 70 dzieci i młodzieży.  Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek.
Natomiast 19 czerwca odbyły się Mini Mistrzostwa EURO 2012 w piłce nożnej.  W zawodach wzięły udział 6 – osobowe drużyny (roczniki 1999). Drużyny losowały wylosowały sobie kraje, które będą reprezentować. Zawody wygrała drużyna Grecji.
Animatorzy zadbają, aby podczas wakacji nie zabrakło ciekawych zajęć i imprez dla tych, którzy niestety nie mogą wyjechać.

Serdecznie zapraszamy na Orlika!

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 26
odwiedziny: 10994379

Informacja o finansowaniu projektu