Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Jest już kolejny numer gazety powiatowej PULS

Środa, 31 październik 2012

Pierwsze koty za płoty, udało się nam zainteresować Państwa naszą nową gazetą, liczne pozytywne opinie cieszą nas a zarazem mobilizują do wzmożonej pracy i tworzenia wspólnie z Państwem rzetelnego medium opiniotwórczego.
W numerze drugim uwagę poświęcamy tematowi edukacji, w związku z obchodzonym w tym miesiącu Dniem Edukacji Narodowej. Obecny miesiąc obfitował w liczne uroczystości o charakterze społecznym, kulturalnym oraz sportowym, staramy się być blisko tego, co dzieje się wokół nas i co wywiera pozytywny wpływ na nasze życie. Kolejny miesiąc skłania nas do refleksji i zadumy nad życiem oraz przemijaniem. W tym czasie wspominamy bliskich, którzy odeszli, rodzinnie odwiedzamy cmentarze, ten czas powinien być także czasem rozwagi i troski o nasze bezpieczeństwo. Z uwagi na wzmożony ruch komunikacyjny w tym okresie, w imieniu swoim oraz Policji, zwracamy się z prośbą o spokojne i bezpieczne przeżycie okresu Święta Zmarłych.

 

Gazeta dostępna jest w wersji elektronicznej na naszej stronie: http://www.powiatwolowski.pl/files/file/Puls_nr_2_-_pazdziernik_2012.pdf

 

Punkty dystrybucji gazety PULS w załączniku:

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 27
odwiedziny: 11311985

Informacja o finansowaniu projektu