Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Jest już kolejny numer gazety powiatowej PULS

Środa, 31 październik 2012

Pierwsze koty za płoty, udało się nam zainteresować Państwa naszą nową gazetą, liczne pozytywne opinie cieszą nas a zarazem mobilizują do wzmożonej pracy i tworzenia wspólnie z Państwem rzetelnego medium opiniotwórczego.
W numerze drugim uwagę poświęcamy tematowi edukacji, w związku z obchodzonym w tym miesiącu Dniem Edukacji Narodowej. Obecny miesiąc obfitował w liczne uroczystości o charakterze społecznym, kulturalnym oraz sportowym, staramy się być blisko tego, co dzieje się wokół nas i co wywiera pozytywny wpływ na nasze życie. Kolejny miesiąc skłania nas do refleksji i zadumy nad życiem oraz przemijaniem. W tym czasie wspominamy bliskich, którzy odeszli, rodzinnie odwiedzamy cmentarze, ten czas powinien być także czasem rozwagi i troski o nasze bezpieczeństwo. Z uwagi na wzmożony ruch komunikacyjny w tym okresie, w imieniu swoim oraz Policji, zwracamy się z prośbą o spokojne i bezpieczne przeżycie okresu Święta Zmarłych.

Gazeta dostępna jest w wersji elektronicznej na naszej stronie: http://www.powiatwolowski.pl/files/file/Puls_nr_2_-_pazdziernik_2012.pdf

Punkty dystrybucji gazety PULS w załączniku: