Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Naprawa nawierzchni oraz pozimowe sprzątanie dróg powiatowych i wojewódzkich

Poniedziałek, 18 marzec 2013

W dniu 14 marca pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Wołowie wznowili prace związane z naprawą nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich „masą na zimno”. Do dnia 08.03.2013r wbudowano 106 ton „masy na gorąco” na drogach w granicach administracyjnych miasta Wołowa.
Koszt przedmiotowych robót wyniósł ponad 65.000 pln. Natomiast „masy na zimno” wbudowano  ponad 40 ton na łączna kwotę 20.000 pln.
Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotował dwuetapowy harmonogram napraw nawierzchni dróg wojewódzkich i powiatowych (wiosenny i jesienny). Harmonogram zostanie udostępniony na stronach internetowych: www.zdpwolow.pl, www.powiatwolowski.pl, oraz na łamach gazety powiatowej PULS.
Jednocześnie informujemy, że ZDP w Wołowie, z uwagi na warunki pogodowe przystąpi do pozimowego sprzątania dróg wojewódzkich i powiatowych w dniu 20 marca.