Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Powiatowy Dzień Seniora

Środa, 25 listopad 2015

Listopad jest miesiącem, w którym obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora, czyli osób które coraz częściej utożsamiane są z entuzjazmem, zaangażowaniem oraz dobrą zabawą. Na terenie powiatu wołowskiego aktywnie działa kilkanaście organizacji zrzeszających seniorów i dla nich właśnie Powiat zorganizował 19 listopada Powiatowy Dzień Seniora w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie.

Starosta Wołowski Maciej Nejman życzył wszystkim seniorom zdrowia, pozytywnego zaangażowania oraz udanej zabawy, ponieważ mało kto potrafi tak dobrze bawić się jak seniorzy.

Do życzeń przyłączyła się również Przewodnicząca Rady Powiatu Wołowskiego Teresa Maślanka, która podkreśliła, ważną społeczną rolę, jaką pełnią osoby starsze. Po raz kolejny impreza odbyła się w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie, gdzie uczniowie przygotowali pyszny poczęstunek oraz zadbali o dobre samopoczucie wszystkich gości. Spotkanie uświetnił występ Kabaretu Blade Pojęcie w Wińska oraz Zespołu „Wschodnie Klimaty”.

Powiatowy Dzień Seniora - materiał zdjęciowy