Wydrukuj artykuł

Granty na usługi doradcze dla firm – spotkanie w Wołowie

Czwartek, 28 luty 2019

Już 7 marca w Wołowie odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie grantów na doradztwo. Skorzystaj z dofinansowania na poziomie 85% na usługi, które pomogą rozwinąć Twoją firmę. Jesteś właścicielem lub menadżerem restauracji albo hotelu? Zarządzasz w firmie produkcyjnej? Nie czekaj! Skorzystaj ze wsparcia na usługi doradcze w zakresie strategii promocji, oszczędności zużycia energii oraz montażu fotoogniw, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy. Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, jak pozyskać środki na rozwój swojej firmy.

 

Sudecka Izba Przemysłowo – Handlowa ma zaszczyt zaprosić na spotkanie informacyjne związane z projektem grantowym realizowanymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020. W ramach Działania 1.3. Rozwój przedsiębiorczości mikro, małe i średnie firmy mogą skorzystać z grantów na doradztwo m.in. w zakresie strategii promocji, oszczędności zużycia energii oraz montażu fotoogniw, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy.

 

Celem głównym projektu jest wsparcie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MŚP i podniesienie ich konkurencyjności poprzez udzielenie pomocy w postaci grantów (w formie refundacji). Przedmiotem wsparcia w formie grantu jest usługa doradcza. Poziom dofinansowania wynosi 85%, natomiast maksymalna kwalifikowana wartość usługi doradczej wynosi 30.000 zł.

 

Wnioski o grant składać mogą firmy z OIDB – Dolina Baryczy, który obejmuje m.in. takie gminy jak Wołów, Milicz, Brzeg Dolny, Syców, Twardogóra, Żmigród, Międzybórz.

Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie oraz konsultacje:
7 marca w godzinach 10:00 – 13:00
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołowie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 8 Wołów

 

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w postaci grantów na doradztwo, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału poprzez przesłanie zgłoszenia na adres: granty@siph.pl lub telefonicznie pod numerem 74/ 853 50 09.

 

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Dolnośląskim Funduszem Gospodarczym Spółka z o.o. i Regionalnym Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Sudeckim Instytutem Rozwoju Regionalnego.