Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Pomagamy!

Piątek, 15 luty 2019

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”


W imieniu społeczności szkolnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i wkład w organizację balu charytatywnego „Wspieramy Olę”, który odbędzie się dnia 23 lutego 2019 roku, o godzinie 20.00  w Wołowskim Ośrodku Kultury.

Aleksandra Koczuk (córka naszej koleżanki Marzanny) to 29 letnia, wykształcona, odważna i pełna energii dziewczyna, która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.

Rehabilitacja Oli wymaga wysokich nakładów finansowych, dlatego zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Podczas balu odbędą się licytacje, w związku z czym zwracamy się z prośbą o nieodpłatne przekazanie rekwizytów oraz innych dóbr, które staną się ich przedmiotem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Balu , którego koszt wynosi 150 złotych od osoby. Zachęcamy również do nabycia cegiełek wartościowych z przeznaczeniem na rehabilitację Oli.

Wszystkie zebrane z tego tytułu środki przekazane zostaną na ten szczytny cel. Bilety i cegiełki do nabycia w sekretariacie Technikum nr 1 na ul. T. Kościuszki 27 (budynek B przy parkingu.

Dodatkowych informacji chętnie udzielimy Państwu pod numerem telefonu 71 389-27-96

 


Komitet Organizacyjny:

Pracownicy CKZiU w Wołowie

 

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 31
odwiedziny: 11336808

Informacja o finansowaniu projektu