Wydrukuj artykuł

Pomagamy!

Piątek, 15 luty 2019

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”


W imieniu społeczności szkolnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie i wkład w organizację balu charytatywnego „Wspieramy Olę”, który odbędzie się dnia 23 lutego 2019 roku, o godzinie 20.00  w Wołowskim Ośrodku Kultury.

Aleksandra Koczuk (córka naszej koleżanki Marzanny) to 29 letnia, wykształcona, odważna i pełna energii dziewczyna, która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.

Rehabilitacja Oli wymaga wysokich nakładów finansowych, dlatego zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Podczas balu odbędą się licytacje, w związku z czym zwracamy się z prośbą o nieodpłatne przekazanie rekwizytów oraz innych dóbr, które staną się ich przedmiotem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Balu , którego koszt wynosi 150 złotych od osoby. Zachęcamy również do nabycia cegiełek wartościowych z przeznaczeniem na rehabilitację Oli.

Wszystkie zebrane z tego tytułu środki przekazane zostaną na ten szczytny cel. Bilety i cegiełki do nabycia w sekretariacie Technikum nr 1 na ul. T. Kościuszki 27 (budynek B przy parkingu.

Dodatkowych informacji chętnie udzielimy Państwu pod numerem telefonu 71 389-27-96

 


Komitet Organizacyjny:

Pracownicy CKZiU w Wołowie