Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Spotkanie w sprawie sytuacji w powiecie

Poniedziałek, 12 październik 2020

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wołowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Podczas spotkania, któremu przewodniczył Starosta Wołowski Janusz Dziarski, przy udziale przedstawicieli powiatowych straży, służb i inspekcji omówiono bieżącą sytuację na terenie naszego powiatu.

 

Wczoraj podjęto decyzję o nauczaniu zdalnym w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Wołowie oraz zawieszone zostały zajęcia w przedszkolu znajdującym się w Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie. Dzisiejsze posiedzenie było połączone z wideokonferencję Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, w której wzięli udział przedstawiciele wołowskiego SANEPIDU. Tematem były bieżące strategie przeciwdziałania epidemii koronawirusa na Dolnym Śląsku. Jak poinformował Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski mamy 199 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.

 

Apelujemy do Państwa o zachowanie bezpieczeństwa i odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale za sowich bliskich i innych ludzi, z który mamy styczność. Prosimy również o przestrzeganie wprowadzonych zaleceń. Tylko w ten sposób możemy zachować bezpieczeństwo.

 


 

 

 


zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 28
odwiedziny: 11777268

Informacja o finansowaniu projektu