„JESTEM ŚWIADOMYM KONSUMENTEM”.

Piątek, 12 maj 2017

W obecnych czasach wszechobecnej reklamy oraz bogatej oferty produktów i usług warto znać  swoje prawa i być świadomym konsumentem. Dlatego też w celu podniesienia świadomości młodzieży w tym aspekcie już  po raz ósmy odbył się Powiatowy Konkursu „Jestem Świadomym Konsumentem”. Zmagania uczniów odbyły się 25 kwietnia 2017r w sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie. Celem konkursu było podniesienie świadomości konsumenckiej wśród młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Uczestnicy rozwiązywali zadania konkursowe rywalizując o  miano najbardziej świadomego młodego konsumenta. Wszyscy uczniowie reprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom:

kategoria szkół gimnazjalnych:

I miejsce – Patrycja Bednarz – uczennica klasy II Niepublicznego Gimnazjum w Zespole Szkół Społecznych w Wołowie

II miejsce – Monika Piotrowska – uczennica klasy II Niepublicznego Gimnazjum w Zespole Szkół Społecznych w Wołowie

III miejsce – Mateusz Wieleba - uczeń III klasy Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Sybiraków w Zespole Szkół Publicznych w Wołowie

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Aleksandra Pabich – uczennica klasy II Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Społecznych w Wołowie

II miejsce – Monika Bułka – uczennica klasy II Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Społecznych w Wołowie

III miejsce – Izabela Grzymek i Wojciech Hnatkiewicz – uczniowie klasy III Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.