Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

40 –lecie Domu Dziecka

Środa, 16 maj 2018

 

12 maja na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie odbył się piknik integracyjny z okazji 40-lecia istnienia Domu Dziecka.
Wcześniej od 1 kwietnia 1978 roku Dom Dziecka mieścił się w XVIII wiecznym Pałacu w Godzięcinie, a od 5 lat znajduje się przy ul. Kościuszki w Wołowie.
Na uroczystość 40-tych urodzin Domu zostali zaproszeni byli dyrektorzy, wychowawcy oraz wychowankowie, którzy spędzili w nim część swoje...go życia. Nie zabrakło wspomnień, wzruszeń, podziękowań. Dyrektor placówki – Anna Janus powitał zebranych gości, następnie najstarsi wychowankowie podziękowali za trud włożony w ich wychowanie wszystkim obecnym wychowawcom. Później najmłodsza wychowanka placówki miała zaszczyt zdmuchnąć świeczki na urodzinowym torcie.
„ Dom jest tam gdzie Twoje serce”. To motto było motywem przewodnim niezapomnianego spotkania. W serdecznej, przyjaznej atmosferze wszyscy mogli powspominać dawne czasy uwiecznione na starych fotografiach, porozmawiać ze sobą nawzajem, ale przede wszystkim spotkać się po latach.

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 45
odwiedziny: 9818902

Informacja o finansowaniu projektu