Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

IV Turniej Piłki Plażowej „ Plażówka Siatkówka 2018”

Piątek, 06 lipiec 2018

19 czerwca spotkaliśmy się na IV już Turnieju Piłki Plażowej „ Plażówka Siatkówka 2018”, którego organizatorem była Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie.

Tym razem w szranki do walki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wołów przy Honorowym Patronacie Starosty Wołowskiego stanęło 6 drużyn z placówek naszego powiatu. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele MOS i MOW Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym, Zespół „Wulkan” Zespołu Szkół Specjalnych w Lubiążu oraz MOS Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych i OHP w Wołowie.

Jak zwykle pogoda nas nie zawiodła więc można było bez przeszkód przeprowadzić zacięte rozgrywki. W ostatecznej rywalizacji zwyciężył Ochotniczy Hufiec Pracy z Wołowa, srebrny krążek zdobyła drużyna Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Brzegu Dolnego, natomiast po brąz sięgnęli zawodnicy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wołowie.

Poza wynikami w grze najważniejsze jest to, że młodzież z placówek naszej gminy i powiatu może spotkać się ze sobą i spędzić wspólnie czas w aktywny sposób w duchu zdrowej rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a Panu Dariuszowi Chmurze – Burmistrzowi Miasta i Gminy Wołów dziękujemy za ufundowanie pucharów i medali, natomiast Panu Maciejowi Nejmanowi – Staroście Powiatu Wołowskiego cennych nagród.


Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 27
odwiedziny: 9623050

Informacja o finansowaniu projektu