Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

30 maja - dzień rodzicielstwa zastępczego

Piątek, 25 maj 2018

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego pragniemy złożyć wszystkim Rodzinom Zastępczym podziękowania oraz wyrazy uznania i szacunku za opiekę, cierpliwość  i wsparcie jakie okazujecie dzieciom, które przyjęliście do swoich domów. Dajecie im szansę na odbudowanie poczucia bezpieczeństwa i ufność we własną przyszłość.

 

Życzymy Wam zdrowia i dużo siły do przezwyciężania codziennych trudności oraz motywacji do zapewnienia Waszym podopiecznym prawidłowego rozwoju psychicznego, emocjonalnego i społecznego. Oby uśmiech Waszych dzieci dodawał Wam radości w życiu.

Kierownik i Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wołowie.

 

Rodzicielstwo zastępcze stanowi szansę dla dzieci, które z różnych względów nie mogą być wychowywane przez rodziców biologicznych. Codzienna, bezinteresowna opieka nie jest łatwa, wymaga poświęceń, często zmagań z wieloma trudnościami. Często pojawiają się wątpliwości, potrzeba wsparcia.

 

Zapraszamy w dniach 28.05. – 30.05. br. na "Drzwi otwarte" w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wołowie ul. Inwalidów Wojennych 24, w godzinach urzędowania  (od 7.30 do 15.30):

  • udzielanie informacji, pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym;
  • udzielanie informacji kandydatom do pełnienia funkcji rodziny zastępczej;
  • dystrybucja materiałów reklamowych na temat rodzicielstwa zastępczego.

 

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 16
odwiedziny: 10020522

Informacja o finansowaniu projektu