X Powiatowy Rajd Rowerowy

Wtorek, 17 wrzesień 2019

W trasę liczącą ponad 50 km, 15 września parę minut po godzinie 9.00, wyruszali uczestnicy X Powiatowego Rajdu Rowerowego.

Oficjalny start tradycyjnie miał miejsce przy Starostwie Powiatowym w Wołowie, gdzie rowerzystów przywitał Wicestarosta Wołowski Jarosław Iskra. Następnie rozdane zostały pamiątkowe znaczki, mapki z trasą rajdu i krótką „instrukcją” poruszania się po drogach publicznych. Trasa poprowadziła nas w kierunku miejscowości Lubiąż, Gliniany, Tarchalice, Wodnica oraz Wrzosy. W tym roku piknik odbył się w malowniczych Glinianach.

Przedsięwzięcie nie byłoby możliwie gdyby nie pomoc i zaangażowanie innych instytucji i osób. Dziękujemy Harcerskiej Organizacji Patriotyczno – Wychowawczej „CICHOCIEMNI” z Brzegu Dolnego oraz Komendzie Powiatowej Policji w Wołowie za wsparcie naszych działań. Podziękowania kierujemy również do sołtysa Glinian, pana Marka Skorupy.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie. Cieszymy się, że ten dzień postanowiliście spędzić właśnie z nami!