Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Bezpieczny Lubiąż

Piątek, 27 marzec 2015

Z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Wołowie, Starostwa Powiatowego w Wołowie oraz Gminy Wołów, odbyła się w Lubiążu 26 marca debata społeczna na temat „Skutecznych metod zabezpieczania mienia”.

W trakcie spotkania Starosta Wołowski Maciej Nejman, wyraził zadowolenie z przywrócenia w Lubiążu Punktu Przyjęć Interesantów, zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Wołowie.

Dzielnicowy asp.  Seweryn Żuczek przyjmować będzie interesantów w punkcie mieszczącym się w budynku Banku Spółdzielczego w każdą środę w godzinach od 8:00 do 12:00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje zgłoszenia zgodnie z grafikiem służby – informacji na ten temat można uzyskać u dyżurnego KPP w Wołowie pod numerem telefonu (71)389 24 08 lub 997.

Podczas debaty tematykę bezpieczeństwa zaprezentowali również  Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura oraz Komendant Powiatowy Policji Robert Wodejko, dodatkowo mieszkańcy oraz zaproszeni goście mogli dowiedzieć się w jaki sposób monitoring wpływa na poprawę bezpieczeństwa w naszym otoczeniu.

Debata była okazją do rozmowy mieszkańców z przedstawicielami samorządów oraz Policji.

 

 

 

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 13
odwiedziny: 11002461

Informacja o finansowaniu projektu