Wydrukuj artykuł

Bezpłatne szkolenie - "Najważniejsze zmiany w podatkach na 2013 rok"

Piątek, 19 kwiecień 2013

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Najważniejsze zmiany w podatkach na rok 2013.

 

Adresatami szkolenia są obecni i przyszli przedsiębiorcy, osoby zajmujące się księgowością i obliczaniem zobowiązań podatkowych.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się ze zmianami podatkowymi, co pozwoli przystosować firmę do nowych zasad. Dzięki zastosowaniu uaktualnionych uregulowań, unikną sporu z urzędem skarbowym i bezpiecznie poprowadzą działalność gospodarczą.

Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej. Zmiany zostaną przedstawione za pomocą porównania stanu obecnego z poprzednim.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, właścicielka biura rachunkowego.

Szkolenie odbędzie się dnia 21 maja 2013r., w godzinach 09.00 – 16.00 w Wołowie, miejsce szkolenia: Sala Sesyjna (nr 18) Starostwa Powiatowego w Wołowie, Plac Piastowski 2.

Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu
w szkoleniu
.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o zgłoszenie pod numerem telefonu: 071/380-59-20. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Serdecznie zapraszamy !

 

 

Program szkolenia znajduje się w załączniku poniżej.

Pliki do pobrania: