Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Bezpłatne szkolenie

Poniedziałek, 24 wrzesień 2012

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie mają przyjemność zaprosić na bezpłatne szkolenie pt. „Prawno-podatkowe aspekty handlu
w sieci (e-sklep)”.
Celem szkolenia jest  przekazanie podstawowej wiedzy związanej z prowadzeniem sklepu internetowego, wynikającej z przepisów prawa podatkowego oraz pozostałych ustaw i rozporządzeń dotyczących e-handlu.

Szkolenie kierowane jest do osób, które zamierzają rozpocząć lub już rozpoczęły działalność gospodarczą w zakresie e-handlu i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, aby podejmować prawidłowe decyzje.
Podczas szkolenia uczestnicy:
1.    Nabędą umiejętność przygotowania dokumentów dotyczących rejestracji e-sklepu.
2.    Zdobędą fundamentalną wiedzę w zakresie podstawowych podatków obowiązujących przedsiębiorcę prowadzącego sklep internetowy i wybiorą optymalny wariant formy opodatkowania.
3.    Zapoznają się z przepisami regulującymi funkcjonowanie e-handlu.

Szkolenie poprowadzi Pani Beata Kuśmierek, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, właścicielka biura rachunkowego.

Szkolenie odbędzie się dnia 3 października 2012r. w godzinach 09.00 – 16.00 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie.

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o telefoniczne zgłaszanie uczestnictwa pod nr telefonu: 071-380-59-20. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 2 października 2012r.

Poniżej zamieszczamy program szkolenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Pliki do pobrania: