Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

#Gaszyn Challenge – wyzwanie przyjęte !

Środa, 15 lipiec 2020

Dziś pracownicy Starostwa Powiatowego w Wołowie na czele z Wicestarostą Wołowskim Jarosławem Iskrą zgromadzili się na dziedzińcu Starostwa, aby wykonać 10 pompek (mężczyźni) i 10 przysiadów (kobiety). A wszystko to w ramach akcji charytatywnej #Gaszyn Challenge.

 

Akcja promuje pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Chodzi w niej o to, żeby zrobić 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać krótki film i wrzucić do sieci. Najważniejsze jest jednak to, aby przekazać datek na leczenie najmłodszych.


Dziś akcja ma już olbrzymi zasięg i pomaga kolejnym potrzebującym. Oprócz strażaków, włączyli się do niej policjanci, żołnierze, urzędnicy z gmin i powiatów, przedsiębiorcy i oczywiście bankowcy. Akcja stała się niezwykle popularna nie tylko w Polsce.


My już mamy pompowanie za sobą. Cieszę z nominacji, ponieważ zawsze chętnie włączymy się projekty, które mogą pomóc. Takie działania pokazują, ile w nas jest wrażliwości, dobra oraz chęci wspólnego działania. Dziękuję wszystkim pracownikom za podjęcie wyzwania.


Nominujemy Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie, Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym oraz Harcerską Organizację Wychowawczo – Patriotyczną „Cichociemni”
Zachęcam wszystkich do odwiedzenia strony www.siepomaga.pl i wpłacaniu datków na rzecz potrzebujących.

 

Film dostępny na profilu Powiatu Wołowskiego na stronie Facebook !

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 41
odwiedziny: 11481237

Informacja o finansowaniu projektu