Jest już nowy numer Biuletynu Powiatowego

Piątek, 06 lipiec 2012

Powoli dochodzimy do siebie po euforii Mistrzostw Europy w piłce nożnej, stygną emocje, jedynym echem niedawnego szaleństwa są nielicznie powiewające w naszych oknach i balkonach flagi narodowe. Lipiec to początek wakacyjnej laby, imprez plenerowych, odpoczynku i relaksu. W tym miesiącu zwracamy uwagę na bezpieczeństwo naszych dzieci i młodzieży oraz radzimy jak uchronić się przed nieuczciwymi biurami podróży. Starosta Wołowski Marek Gajos przedstawia swoje stanowisko w kwestiach związanych z powiatową służba zdrowia, budową "Orlików" oraz problemów ze współpracą z gminą Wołów.

Zachęcamy do czytania i dzielenia się z nami swoimi opiniami.

Biuletyn Informacyjny Powiatu Wołowskiego - lipiec 2012 dostępny na naszej stronie: http://www.powiatwolowski.pl/files/file/Biuletyn_7_2012.pdf