Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej

Poniedziałek, 04 czerwiec 2012

W dniach 25 – 28 maja 2012r. na zaproszenie naszego partnerskiego Powiatu Harburg,  wyjechała do Niemiec grupa młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym aby wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej  „Famila Elbemasters 2012” w Winsen.

 

W zawodach udział wzięło 800 zawodników i zawodniczek z 44 drużyn m.in.: z Litwy, Danii, Holandii, Polski i Niemiec. Zawodnicy  podzieleni zostali na cztery grupy wiekowe 1993/1994, 1995/1996, 1997/1998,1999/2000. I chociaż w rozgrywkach brały głównie udział zespoły ligowe, nasza drużyna dała z siebie wszystko i nie zajęła ostatniego miejsca. Tak naprawdę nie chodziło o wygraną, ale o świetną zabawę, zawarcie nowych znajomości i zobaczenie ciekawych miejsc.

 

Oprócz samych rozgrywek młodzieży, organizatorzy zadbali również o atrakcje dodatkowe w postaci basenu, kina i integracyjnej dyskoteki. Grupa młodzieży z Polski mogła odwiedzić również Hamburg, zwiedzić parlament przejść się tunelem pod  rzeką Łabą.

 

Drużynę reprezentowali: Paweł Łyczko, Paweł Sykała, Maciej Sułek, Sebastian Strzyż, Michał Kosuń, Rafał Horbacewicz, Grzegorz Woźniak, Damian Jawor, Dominik Kaczmarek, Bartosz Mosiek, Jakub Głuszczyński, Radosław Targowicz oraz opiekun zespołu Adam Łyczko.

 

Bardzo dziękujemy Powiatowi Harburg za zaproszenie i sfinansowanie pobytu młodzieży w Winsen, a szczególnie gorące podziękowania składamy na ręce Pana Franza Scheffelda, który zaopiekował się naszą drużyną!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 11
odwiedziny: 10901060

Informacja o finansowaniu projektu