Miliony na pomoc niepełnosprawnym

Czwartek, 25 styczeń 2018

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych jest w trakcie budowy ośrodka rehabilitacyjno - opiekuńczego "Niezwykła Kraina". Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego zjawił się 24 stycznia w Wołowie, aby osobiście powiadomić władze stowarzyszenia i lokalną społeczność o tym, że SON otrzymało ponad 6 500 000 zł dofinansowania na budowę ośrodka w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

To bardzo ważna wiadomość dla naszego powiatu ! W spotkaniu z marszałkiem Powiat Wołowski reprezentowali członkowie zarządu Powiatu Wołowskiego na czele z wicestarostą Władysławem Boczarem.

Wszyscy uczestnicy spotkania podkreślali, jak ważnym przedsięwzięciem jest budowa "Niezwykłej Krainy". Ośrodek zapewni bowiem opiekę osobom niepełnosprawnym z terenu powiatu, tym samym okazując wparcie rodzinom podopiecznych.