Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Młodzież dała radę!

Wtorek, 28 czerwiec 2011

Inicjatywa Młodzieżowa uczniów Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Wołowie w składzie: Krystian Krakowiak- lider młodzieżowy, Joanna Dżumyk, Grzegorz Gryzan, Monika Klim, Joanna Pirga, Kacper Panek, Aneta Dolata wraz z koordynatorem projektu Anną Grzechowiak zakończyli realizację profilaktycznego projektu pt ”Spoko, damy radę-, czyli młodzież się aktywuje”.

Projekt zakładał przeprowadzenie przez młodzież warsztatów w różnych miejscowościach na terenie gminy Wołów. Trudność polegała na tym, że to młodzież wcześniej na zajęciach pozalekcyjnych zdobywała wiedzę od profesjonalistów a później sami uczyli innych.

  • „ Jak zorganizować i poprowadzić zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży”
  • „ DJ-owanie trudne nie jest
  • „ Cuda i cudeńka- zrób to sam


Anna Grzechowiak:
To był bardzo udany projekt, a pomysł narodził się podczas projektu ekonomicznego, który wcześniej realizowaliśmy. Za wcześniejszy projekt zostaliśmy bardzo wysoko ocenieni i to nas zmotywowało do realizacji kolejnych równie mocnych i efektywnych działań. Jestem pod dużym wrażeniem efektów naszej pracy, udało nam się przeprowadzić warsztaty w 7 miejscowościach na terenie gminy Wołów. To jest dla młodzieży alternatywa, w jaki sposób można efektywnie i miło spędzać czas. Jestem z nich bardzo dumna!

Ania Korzeniowska:
Realizowany przez nas projekt "SPOKO- DAMY RADĘ" oprócz formy profilaktycznej miał zapewnić nam przede wszystkim dobrą zabawę i mile spędzony czas-  i tak właśnie było. Spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze i dzięki nim nawiązywaliśmy nowe znajomości jak również poszerzaliśmy horyzonty ucząc się nowych, nieznanych jeszcze dotąd rzeczy, a przy okazji wesoło spędzaliśmy czas. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, że taki projekt jest realizowany i że mogliśmy w nim uczestniczyć. Muszę przyznać, że rzeczą bezcenną było widzieć uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i młodzieży. Zajęcia zakończył wspólny poczęstunek i pozostały nam teraz niezapomniane wspomnienia

Podziękowania:
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli nam w realizacji projektu a w szczególności DJ Zarzykowi, czyli Patrykowi Zarzyckiemu oraz Karolinie Stańczak.

Anna Grzechowiak

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 16
odwiedziny: 10875944

Informacja o finansowaniu projektu