Młodzież zapobiega pożarom – eliminacje powiatowe

Piątek, 31 marzec 2017

Pod koniec marca w Starostwie Powiatowym w Wołowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wi...edzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP przy wsparciu Zarządu Miejsko – Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie.
Do pierwszej pisemnej części przystąpili wszyscy uczestnicy. Po sprawdzeniu testów do kolejnego etapu (ustnego) zaproszone zostały po trzy osoby z każdej kategorii, które uzyskały największą ilość poprawnych odpowiedzi.
Organizację turnieju wspierali: Starostwo Powiatowe w Wołowie, Urząd Miejski w Wołowie, Urząd Miejski w Brzegu Dolnym, Urząd Gminy w Wińsku oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie.
25 kwietnia w Jaworzynie Śląskiej na eliminacjach wojewódzkich nasz powiat reprezentować będą:
Jakub Mastela w kategorii szkół podstawowych
Natalia Pielich w kategorii szkół gimnazjalnych
Kamil Micewicz w kategorii