Możesz Więcej Niż Myślisz

Piątek, 06 październik 2017

To pilotażowy program edukacyjny Coca‑Cola HBC Polska, który ma pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich mocnych stron i odnalezieniu potencjału zawodowego. Program kierowany jest do osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które z różnych powodów  jednocześnie nie pracują i nie uczą się. Jeśli jesteś właśnie  taką osobą to zapraszamy do udziału. Wejdź  na stronę http://youthempowered.pl/warsztaty zapisz sie na warsztaty lub po prostu przyjdź 13.10.2017o godzinie 8.00  do Starostwa Powiatowego w Wołowie. Z pewnością nie pożałujesz, nie będzie to kolejny nudny wykład, tylko aktywna współpraca z doświadczonymi osobami, które pomogą Ci odkryć twoje atuty, zapewniamy również poczęstunek  i obiad.

Program realizowany jest przez koalicję Partnerów, w skład której wchodzą organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, Stowarzyszenie Morena, Stowarzyszenie Semper Avanti, Fundacja Sempre a Frente oraz Polski Czerwony Krzyż. Patronat nad programem objęła Krajowa Izba Gospodarcza. Patronem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna. Na terenie powiatu realizację projektu wspierają: Starostwo Powiatowe w Wołowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie.