Nagroda dla Powiatowego Urzędu Pracy w Wołowie

Wtorek, 08 sierpien 2017

Znalezienie pracy to często jedno z najistotniejszych zadań jakie stoi przed człowiekiem. Często nie jest to łatwe zadanie, zawsze jednak możemy liczyć  na pomoc Urzędu Pracy. Powiatowy Urząd  Pracy w Wołowie również dokłada wszelkich starań by jak najefektywniej połączyć osoby bezrobotne z pracodawcami. Fakt ten został dostrzeżony przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej który przyznał nagrodę finansową  w kwocie 127 tysięcy złotych dla Powiatowego Urzędu Pracy w Wołowie, nagroda ta została przyznana za realizację wskaźników zatrudnienia pracowników pełniących funkcje doradców klienta, efektywności zatrudnieniowej podstawowych form aktywizacji zawodowej, oraz efektywności kosztowej form aktywizacji zawodowej.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Dyrektorowi i Pracownikom PUP w Wołowie i Filii w Brzegu Dolnym, władzom  samorządowym  oraz pracodawcom, którzy poprzez swoje zaangażowanie  i osiągnięcia przyczynili się do uzyskania przez Urząd tak znaczącego wyróżnienia.