Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Odeszli

Czwartek, 12 listopad 2020

Listopad jest miesiącem, który w sposób szczególny skłania nas zadumy. To przede wszystkim czas pamięci o naszych zmarłych bliskich, krewnych, znajomych. O osobach, które na zawsze wpisały się w historię naszego powiatu.
Z niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci w ostatnim czasie trzech niezwykle lubianych, szanowanych i nieocenionych mieszkańców.
Marek Foszczyński
Długoletni nauczyciel i współpracownik Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie, Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie i Brzegu Dolnym oraz Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Wołowie.
Kazimierz Golczyński
Sportowiec, działacz społeczny, trener, wychowawca. Długoletni Animator Boiska Orlik przy ul. Zaułek Zielony. Pracował w klubach UKS Wołów, MKP Wołów. Był współzałożycielem i trenerem Akademii Piłkarskiej GOOL w Wołowie.
Stanisława Pałys
Długoletni nauczyciel i wychowawca w wołowskim liceum. W niezwykły sposób przekazywała wiedzę z przysposobienia obronnego.
Ich śmierć przyniosła całej społeczności wielką stratę. Na zawsze pozostaną w naszej pamięci jako osoby pełne pasji i oddania, a przede wszystkim przepełnione dobrem i życzliwością dla innych.
W imieniu społeczności Powiatu Wołowskiego dziękujemy Państwu za zaszczyt poznania i współpracy.
Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.
zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 34
odwiedziny: 11450280

Informacja o finansowaniu projektu