Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

POTYCZKI INFORMATYKÓW

Piątek, 10 marzec 2017

Aby odnosić sukcesy w konkursach informatycznych, należy zdobywać i systematycznie pogłębiać wiedzę z przedmiotów ścisłych. Bardzo ważne jest podejmowanie prób twórczego rozwiązywania problemów z różnych dziedzin. Nie wolno się zniechęcać, chociaż pierwsze próby nie zawsze uwieńczone są sukcesem.

Jedna z okazji do sprawdzenia swoich umiejętności jest  konkurs "PING – Potyczki Informatyczne Nowej Generacji” organizowany przesz Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech etapach. Dwa pierwsze rozgrywane są zdalnie, za pośrednictwem  Internetu. Etap Finałowy odbywa się w siedzibie organizatora.

Do finału konkursu zakwalifikował się Patryk Prewendowski – uczeń klasy II (politechnicznej) Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika w Wołowie.  Jest to duży sukces bowiem w konkursie bierze udział wielu informatyków z całego kraju, a tylko najlepsi przechodzą do finału, który będzie składał się z części praktycznej w dniu się 31 marca oraz teoretycznej 1 kwietnia. Gratulujemy Patrykowi życzymy sukcesu i trzymamy kciuki.

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 63
odwiedziny: 9075304

Informacja o finansowaniu projektu