Podsumowanie pracy policji

Poniedziałek, 14 styczeń 2019

Styczeń to zwyczajowy miesiąc  podsumowań minionego roku.  10 stycznia Starosta Wołowski Janusz Dziarski oraz Wicestarosta Wołowski Michał Gołąb uczestniczyli w corocznej odprawie funkcjonariuszy policji z udziałem Komendanta Wojewódzkiego nadinspektora Tomasza Trawińskiego.

W czasie dyskusji przedstawiono statystki z roku 2018 oraz poruszano tematy związane z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców. Komendant Powiatowy Policji, Mariusz Haryk, podsumowując zeszły rok, zwrócił uwagę na owocną współpracę z samorządami, dziękując im za wsparcie. Omówiono również kierunki działań na rok 2019.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu podziękował wszystkim policjantom za trud włożony w codzienną służbę oraz osiągnięte wyniki pracy. Po podziękowań dla wołowskich funkcjonariuszy przyłącza się Powiat Wołowski.  To dzięki Państwa trudnej i wymagającej  pracy mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpiecznie.