Policjanci proszą o pomoc!

Poniedziałek, 18 marzec 2019

Policjanci z powiatu wołowskiego prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia pojazdów poprzez podpalenie/spalenie w dniach 27 i 28 listopada 2018 roku w Wołowie przy ulicach Garwolska, Ubojowa oraz Rynek. Funkcjonariusze zwracają się do osób, które mogą mieć istotne informacje w tej sprawie z prośbą o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia poprzez podpalenie/spalenie kilku pojazdów. Do zdarzeń doszło w dniach 27 i 28 listopada 2018 roku w Wołowie przy ul. Rynek, ul. Garwolskiej i ul. Ubojowej. Policjanci zajmujący się tą sprawą wykonali szereg ustaleń. W dalszym ciągu apelują do osób, które były świadkami tych zdarzeń, a do tej pory nie zgłosiły się na Policję, lub do osób, które mogą mieć istotne informacje na temat podpaleń. Osoby proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 71 380 52 00 albo numerem alarmowym Policji – 997.
st. sierż.
Marzena Pawlik