Pielęgnacja drzew

Czwartek, 29 marzec 2018

Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie zlecił wykonanie cięć technicznych oraz zabiegów pielęgnacyjnych na drzewach zlokalizowanych przy drogach powiatowych na terenie powiatu wołowskiego.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na wykonaniu cięć technicznych ograniczających koronę drzewa oraz zabiegów pielęgnacyjnych (np. cięć korygujących) dla 277 sztuk. drzew, w celu poprawy statyki i bezpieczeństwa drzew, wyeliminowaniu potencjalnego zagrożenia dla komunikacji drogowej i pieszej oraz poprawy miejsc kolizji z elementami infrastruktury. Prace prowadzone będą w pasie drogowym dróg powiatowychna terenie powiatu wołowskiego. Aktualnie prace powadzone są na drodze powiatowej nr 1099D w m. Wińsko, ul. Piłsudskiego.