Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Prace w szpitalu postępują

Wtorek, 29 sierpien 2017

Starosta Maciej Nejman wspólnie z Iloną Zmarlak, prezes Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie sprawdzali dzisiaj postęp prac w budynku wołowskiego szpitala przy ul. Inwalidów Wojennych. Trwa bowiem remont pomieszczeń, które będą zagospodarowane na prowadzenie izby przyjęć. Pieniądze przeznaczone na ten cel w całości pochodzą z budżetu powiatu wołowskiego. Roboty budowlane, wymiana instalacji, wentylacja i klimatyzacja pomieszczeń to koszt blisko 540 000 zł.

Oprócz tego prowadzone są już prace związane z nowym parkingiem, nową kanalizacją budynku i kanalizacją deszczową przy parkingu. Koszt tego przedsięwzięcia to 197 500 zł.

- Wszystkie prace z pewnością wpłyną na jakość świadczonych usług w szpitalu. Pacjenci naszego powiatu zasługują na jak najlepsze warunki w obiektach służby zdrowia – mówi Maciej Nejman, starosta powiatu wołowskiego.  – Dlatego powiat jako właściciel budynku chętnie udziela wsparcia Powiatowemu Centrum Medycznemu. Mogę zapewnić, że nie będą to ostatnie zmiany, jakie zajdą tu z naszym wkładem finansowym.

 

 

 

 

A oto wizualizacja izby przyjęć po remoncie:

 

 

 

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 29
odwiedziny: 9088465

Informacja o finansowaniu projektu