Prewencja ale inaczej

Wtorek, 23 maj 2017

„Prewencja, ale inaczej” to nazwa turnieju organizowanego przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wołowie w ramach prewencji kryminalnej, który na dobre zagościł w powiecie wołowskim. Finał tegorocznej imprezy odbył się 18 maja na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie.  15 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z powiatu miało do rozwiązania test wiedzy, opis portretu pamięciowego oraz kilka konkurencji sportowych. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili zaproszenie goście  na czele  ze Starostą  Wołowskim Maciejem Nejmanem i członkiem zarządu powiatu Wojciechem Adamczakiem. O uroczystą oprawę muzyczną zadbała Orkiestra Policyjna z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Młodzież prezentował bardzo wysoki poziom wiedzy, w bardzo wyrównanych zmaganiach Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu Dolnym.