Rajd rowerowy

Poniedziałek, 08 październik 2018

Za nami IX Powiatowy Rajd Rowerowy. Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy. W niedzielę 7 października, parę minut po godz. 9.00 wyruszyliśmy w  trasę liczącą ok. 50 km.

Oficjalny start tradycyjnie miał miejsce przy Starostwie Powiatowym w Wołowie, gdzie rozdane zostały pamiątkowe znaczki, omówiona została trasa rajdu oraz zasady bezpiecznego poruszania się. Następnie uczestnicy udali się w kierunku miejscowości Stary Wołów, Moczydlnica Klasztorna, Słup, Jakubikowice, Konary. Na zakończenie dzięki wsparciu organizacyjnemu Harcerskiej Organizacji Wychowawczo – Patriotycznej przygotowany został piknik na dziedzińcu Starostwa Powiatowego w Wołowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za uczestnictwo.

Przedsięwzięcie nie byłoby możliwie gdyby nie pomoc i zaangażowanie innych osób. Dziękujemy Harcerskiej Organizacji Wychowawczo – Patriotycznej „CICHOCIEMNI” z Brzegu Dolnego, Komedzie Powiatowej Policji w Wołowie. Za pomoc w wyznaczeniu trasy oraz organizuję Sebastianowi Nauce oraz Pawłowi Kiepurze.