Rekord dla Niepodległej

Wtorek, 13 listopad 2018

9 listopada o godzinie 11:11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, podstawowych i przedszkoli, oraz mieszkańcy naszego powiatu wspólnie odśpiewali hymn w ramach wspólnego bicia „Rekord dla Niepodległej”.

Wydarzenie było odpowiedzią na prośbę Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszających wszystkich do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej...”.
Zebranych przywitał Starosta Wołowski Maciej Nejman oraz Burmistrz Dariusz Chmura, o oprawę artystyczną i logistykę zadbali Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie, którzy zainicjowali całą akcję w naszym powiecie. Serdecznie dziękujemy za pomoc Harcerskiej Organizacji Wychowawczo –Patriotycznej „Cichociemni” z Brzegu Dolnego oraz Ochotniczym Strażom Pożarnym z Lubiąża, Krzydliny Wielkiej i Krzydliny Małej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć GALERIA