Wydrukuj artykuł

Rekrutacja do Liceum im. Mikołaja Kopernika w Wołowie

Poniedziałek, 11 maj 2020

Zapraszamy uczniów ósmych klas szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły – Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie.


Myślicie o studiach prawniczych? Interesują was projekty rozwijające kompetencje społeczne, motywujące do aktywności w życiu publicznym? Chcielibyście poznać w praktyce działanie mechanizmów rynkowych? A może kochacie podróże i turystyka to wasza pasja? Zapraszamy do klasy 1A społeczno - prawnej z elementami ekonomii.

 

 

Lubicie doświadczenia laboratoryjne? Wyjazdy do muzeów przyrodniczych, na festiwale nauki? A może chcielibyście nauczyć się w praktyce jak udzielać pierwszej pomocy? Na zajęciach z dietetyki nauczycie się zasad zdrowego odżywiania i wdrożycie je opracowując własną dietę. Chętnych zapraszamy do klasy 1B biologiczno - chemicznej z elementami dietetyki i ratownictwa medycznego.

 

 

Chcielibyście dobrze mówić po angielsku? Poznać historię i kulturę krajów anglojęzycznych? A może drzemie w Was artystyczna dusza i chcielibyście pokazać się na scenie naszego liceum? Dla pasjonatów kina i nie tylko - warsztaty z edukacji filmowej, dla lubiących czytać - Dyskusyjny Klub Książki Kopernick, a dla tych co lubią zgłębiać tajniki umysłu - warsztaty psychologiczne. Zapraszamy do klasy 1C humanistyczno - lingwistycznej z elementami historii i kultury krajów anglojęzycznych.

 

 

Myślicie o studiach na Politechnice w przyszłości? Chcielibyście być programistami, grafikami lub specjalistami nauk technicznych? W klasie 1D matematyczno - fizycznej zgłębicie tajniki nauk ścisłych oraz będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach i wykładach na uczelniach wyższych.