Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie powiatu wołowskiego w 2018 roku - Aktualności -

Piątek, 25 maj 2018

Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie informuje że rozpoczęto prace w ramach zadania "Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie powiatu wołowskiego w 2018 roku". Prace podzielono na dwa zadania:

ZADANIE 1 – remonty cząstkowe masą bitumiczną dróg powiatowych i wojewódzkich polegają na wykonaniu napraw uszkodzonych nawierzchni bitumicznych (likwidacja ubytków i wyboi) przy użyciu mieszanki mineralno-bitumicznej na gorąco, układanej mechanicznie.

ZADANIE 2 - remonty cząstkowe grysami i emulsją dróg powiatowych i wojewódzkich polegają na wykonaniu napraw uszkodzonych nawierzchni bitumicznych (likwidacja ubytków i wyboi) grysami i emulsją przy użyciu remontera - Patchera.

Prosimy o zachowanie ostrożności i nieprzekraczanie dozwolonej prędkości na remontowanych odcinkach dróg. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.