Rozdajemy kamizelki!

Czwartek, 30 listopad 2017

W ramach akcji „Bądź widoczny na drodze”, prowadzonej przez Powiat Wołowski i Komendę Powiatową Policji w Wołowie mamy do rozdania kamizelki odblaskowe dla naszych mieszkańców. Wystarczy przyjść do Punktu Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Wołowie (pokój numer 5, parter). Do POK zgłaszają się już pierwsze osoby, które chętnie biorą udział w naszej akcji.

Żółte kamizelki są dedykowane dla osób dorosłych, zielone zaś dla dzieci. Wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Wołowie będziemy również rozdawać te odblaskowe elementy ubioru na drogach naszego powiatu. Zależy nam, aby jak najwięcej cyklistów i pieszych nosiło kamizelki po zapadnięciu zmroku, tym samym aby zwiększali własne bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne poza terenem zabudowanym, który jest nieoświetlony.