Wydrukuj artykuł

Spotkanie dla NGO

Piątek, 18 styczeń 2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, którego

celem będą konsultacje w sprawie zadań, na które zostanie ogłoszony konkurs ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2019 r.

 

Ze wstępną propozycją zadań planowanych do realizacji można się zapoznać na stronie www.niepelnosprawni.dolnyslask.pl.

 

Kolejnym punktem spotkania będzie przestawienie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2019 r.

 

Spotkanie, które może być także płaszczyzną wymiany doświadczeń jego uczestników, zajmujących się na co dzień problematyką projektową, odbędzie się dnia 25 stycznia 2019 r. (piątek), o godz. 12.00 w sali konferencyjnej nr 122 (I piętro) w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Walońskiej 3-5.

 

Udział należy potwierdzić drogą mailową  z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy reprezentowanej organizacji na adres: renata.pedziwiater@dolnyslask.pl