Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Janusz
wysłane

godz. temu

Powiat Wołowski podpisał w dniu 2 października br. umowę z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej na zakup sprzętu dla PCM o wartości 312 833,96 w ramach Grantu „ Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu spowodowanemu przez COVID – 19”. Finansowanie odbywa się w oparciu o środki Unii Europejskiej, budżetu Województwa Dolnośląskiego oraz budżetu państwa. W ramach umowy planowane są zakupu następującego sprzętu: aparaty do szybkiego toczenia płynów, defibrylatory z wyposażeniem, Łóżka szpitalne, Materace p/odleżynowe, pulsoksymetry, respirator stacjonarny, ssaki, stetoskopy, termometry bezkontaktowe, wózki anestezjologiczne, zestawy do intubacji, lampy bakteriobójcze, urządzenia do kontaminacji pomieszczeń, nagrzewnice i namiot segregacyjny – namiot medyczny. Cały sprzęt zostanie przekazany po zakupie do PCM w Wołowie na wyposażenie obydwu obiektów szpitalnych.

Janusz
wysłane