Turniej III sektorów

Poniedziałek, 03 kwiecień 2017

W niedzielę 2 kwietnia odbył się Turniej Piłki Siatkowej III Sektorów o Puchar Starosty Wołowskiego. Były to prawdziwe trójsektorowe rozgrywki. Nie zabrakło przedstawicieli administracji, sfery społecznej i prywatnej. Sportowa rywalizacja wbrew pozorom jest świetnym sposobem poznania się oraz zintegrowania współpracujących ze sobą na co dzień instytucji, służb, organizacji i przedsiębiorców.

W rozgrywkach udział wzięło siedem drużyn z ter...enu całego powiatu: Komenda Powiatowa Policji w Wołowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, Ochotnicza Straż Pożarna z Krzydliny, Centrum Budowlane pod Kasztanami, Firma Medeko, Młodzieżowa Rada Gminy Wińsko oraz Starostwo Powiatowe w Wołowie.

Wszystkie drużyny zaprezentowała bardzo wysoki poziom gry i dały z siebie wszystko, zasłużone zwycięstwo przypadło Firmie Modeko z Brzegu Dolnego, która o pierwsze miejsce walczyła zaciekle z drużyną Centrum Budowlanego pod Kasztanami z Wołowa.

Dziękujemy za udział i gratulujemy!
Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom zawodów, a szczególnie współorganizatorom: Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Wołowie, Firmie Modeko z Brzegu Dolnego oraz Firmie EPPO sp. z o.o. z Brzegu Dolnego.
Bardzo dziękuję sędziom, Sylwiuszowi Sygule oraz Stanisławowi Kuligowi za profesjonalne wsparcie naszych działań.

Maciej Nejman
Starosta Wołowski