Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

UWAGA! NABÓR na PUNKTY SPRZEDAŻY PRODUKTÓW LOKALNYCH !!!

Wtorek, 12 maj 2020

Lokalna Grupa Działania "Kraina Łęgów Odrzańskich" ogłasza nabór na miejsca, punkty zainteresowane cykliczną sprzedażą produktów lokalnych Krainy Łęgów Odrzańskich.

Celem jest stworzenie sieci sprzedaży lokalnych produktów, w tym punktów odbioru Koszy Łęgowych, dlatego już dziś oferujemy szeroki pakiet wsparcia bezpośredniego i pośredniego (m.in. wyposażenie punktów sprzedaży w narzędzie marketingowe).

Szukamy 10 punktów sprzedażowych i dystrybucyjnych na terenie Krainy Łęgów Odrzańskich, gotowych do podjęcia współpracy polegającej na sprzedaży produktów lokalnych oraz ich dystrybuowania w ramach inicjatywy Kosz Łęgowy.

Zależy nam na znalezieniu takich miejsc, które będą gwarantować możliwe jak najszersze pozytywne oddziaływanie na wzmocnienie marki Krainy Łęgów Odrzańskich. Do współpracy zapraszamy zatem podmioty różnych kategorii i wielkości, w tym:

1. WARZYWNIAKI;
  2. LOKALNE SKLEPY, w tym delikatesy;
  3. RESTAURACJE;
  4. HOTELE, PENSJONATY I INNE MIEJSCA NOCLEGOWE;
  5. MIEJSCA USŁUG TURYSTYCZNYCH;
  6. PODMIOTY ZAJMUJĄCE SIĘ MOBILNĄ SPRZEDAŻĄ;
  7. JARMARK/STREFA KŁO W RAMACH LOKALNYCH, REGIONALNYCH WYDARZEŃ O CHARAKTERZE CYKLICZNYM.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów lokalnych KŁO, przy czym podkreślamy, że obecna oferta jest i będzie rozwijana! Katalog produktów i producentów w publikacji: do pobrania Katalog Produktów KŁO

PRZEBIEG I CZAS TRWANIA NABORU

Zgłoszenia na udostępnionym formularzu należy dostarczyć do dnia 30 maja 2020 roku. Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną (na adres: lgdodra@op.pl) w formie skanu podpisanej karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia ocenione zostaną w terminie do 14 dni od dnia zakończenia naboru, a wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.lgdodra.pl. Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do przyznania dodatkowych benefitów zależnych od miejsca wyboru punktów !

Karta zgłoszeniowa Punkty Lokalne doc.pdf

Więcej informacji, kryteria oceny oraz wymienione korzyści dla punktów sprzedaży dostępne są na stronie: https://www.lgdodra.pl/nabor-punktow-sprzedazy/