Wydrukuj artykuł

V Festiwal Produktu Lokalnego w Krzydlinie Wielkiej

Środa, 05 lipiec 2017

Jesteś lokalnym wytwórcą, rzemieślnikiem? Chcesz aby Twoje produkty były rozpoznawalne w regionie? Przyjedź w sierpniu do Krzydliny Wielkiej!

Stowarzyszenie  Mieszkańców  Krzydliny Wielkiej ”KREDA” 12  sierpnia 2017 r. na placu rekreacyjnym „Oaza” po raz V będzie organizatorem Festiwalu Produktu Lokalnego. Poprzez  organizację Festiwalu organizatorzy chcą  reklamować zdrową, tradycyjną i  lokalną żywność,  która cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko powiatu wołowskiego, ale także regionu dolnośląskiego. Nie zabraknie występów artystów ludowych, wspólnej biesiady, zabaw animacyjnych, gier i konkursów dla dzieci i dorosłych.

Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie konkurs produktów lokalnych. Wystawiane do konkursu produkty mogą brać udział w 3 kategoriach:

- wyroby rzemieślnicze,
- miody i przetwory,
- produkty spożywcze (napoje regionalne, ciasta i desery, potrawy).

Stowarzyszenie zaprasza przetwórców, twórców sztuki ludowej, rzemieślników, osoby indywidualne, stowarzyszenia, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich oraz inne zainteresowane podmioty do udziału w przedsięwzięciu mającym na celu wyłonienie lokalnych produktów regionu.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest spełnienie wymagań regulaminu oraz przesłanie do dnia 31 lipca br. do godz. 15:00 wypełnionej karty zgłoszeniowej z dopiskiem „ProdukLokalny2017" mailem na adres: wiolakrak@wp.pl

Wszelkie zapytania można kierować na adres email: wiolakrak@wp.pl lub pod nr tel. 608 036 27.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej:

 

Regulamin

 

Karta zgłoszenia